De stunt van haar leven

De stunt van haar leven - Julie Cohen | Nextbestfoodprocessors.com

...ertaler) ... Get this from a library! De stunt van haar leven ... De stunt van haar leven - Zomerlezen 2017 door Julie Cohen ... . [Julie Cohen; Mechteld Jansen] -- Door een toevallige samenloop van omstandigheden neemt een avontuurlijke vrouw de plaats in van haar zorgzame en ingetogen tweelingzuster. 'De stunt van haar leven' van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James. Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze opgroeide met haar eeneiige tweelingzus Lee. Dat is gelukt: ze werkt als stuntvrouw in LA - roekeloos, s ... bol.com | De stunt van haar leven, Julie Cohen ... ... . Dat is gelukt: ze werkt als stuntvrouw in LA - roekeloos, snel en ongebonden, precies zoals ze het wil. Vergelijken - De stunt van haar leven (Julie Cohen) (2011) ISBN: 9789032513023 - Zijn tweelingen de helften van één geheel? Als er wat te beleven valt, vind je Liza in de buurt. Als je eeneiige tweelingzus Lee het knapste en meest veelbelovende meisje… "De stunt van haar leven' van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James.Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze opgroeide met haar eeneiige tweelingzus Lee. Dat is gelukt: ze werkt als stuntvrouw in LA - roekeloos, snel en ongebonden, precies zoals ze het wil. Maar als ze haar baan verliest en zelfs bijna het leven laat door een mislukte stunt, is ze gedwongen naar huis in Engeland terug te keren. Alles is daar veranderd: haar verantwoordelijke zus Lee is plotseling verdwenen en heeft hun kwakkelende moeder, de ijsfabriek van de familie én haar gevaarlijk leuke vriend achtergelaten. Eindoordeel: De stunt van haar leven leest ontzettend vlot, door de vloeiende schrijfstijl. Hilarische en serieuze momenten wisselen elkaar perfect af, waardoor het verhaal een ideale mix wordt dat je aanzet om verder te lezen. Ik raad je zeker aan om dit heerlijke feelgood-boek deze zomer te lezen....

INFORMATIE

AUTEUR
Julie Cohen
DIMENSIE
6,93 MB
BESTANDSNAAM
De stunt van haar leven.pdf

OMSCHRIJVING

"De stunt van haar leven' van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James.Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze opgroeide met haar eeneiige tweelingzus Lee. Dat is gelukt: ze werkt als stuntvrouw in LA – roekeloos, snel en ongebonden, precies zoals ze het wil. Maar wanneer ze door een mislukte stunt haar baan verliest moet ze noodgedwongen weer naar huis, naar Engeland. Alles is daar veranderd: haar altijd verantwoordelijke zus Lee is plotseling verdwenen en heeft hun dominante maar zieke moeder, het familiebedrijf – een ijsfabriek – en haar gevaarlijk leuke vriend achtergelaten. Het hele dorp denkt dat Liza haar zus Lee is. Kan Liza de plaats van haar brave zus innemen? Of moet ze eindelijk eens ontdekken wie ze zelf is?'Hartverscheurend grappig en het zet je aan het denken.'- The Sun

Wil je het boek lezen?De stunt van haar leven in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Julie Cohen. Lezen De stunt van haar leven Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN