De stunt van haar leven

De stunt van haar leven - Julie Cohen | Nextbestfoodprocessors.com

...t in. Het boek wordt vrij voorspelbaar en op sommige momenten ongeloofwaardig ... De stunt van haar leven - Zomerlezen 2017 door Julie Cohen ... . De stunt van haar leven - Julie Cohen. Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze opgroeide met haar eeneiige tweelingzus Lee. Dat is gelukt: ze werkt als stuntvrouw in LA - roekeloos, snel en ongebonden, precies zoals ze het wil. De stunt van haar leven | ISBN 9789026144424 direct en eenvoudig te bestellen bij Boekhandel De Slegte. Uniek aanbod (tweedehands) boeken. De stunt van haar leven is een heerlijke ... bol.com | De stunt van haar leven, Julie Cohen ... ... . Uniek aanbod (tweedehands) boeken. De stunt van haar leven is een heerlijke eigentijdse feelgood roman, met genoeg diepgang, leuke personages, romantiek en actie. Julie Cohen is als schrijfster een absolute aanrader en De stunt van haar leven is dat zeker ook. Zowel Marieke als Fannie hebben genoten van het verhaal. Samenvatting 'De stunt van haar leven' van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James. Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze opgroeide met haar eeneiige tweelingzus Lee. 'De stunt van haar leven' van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James. Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze opgroeide met haar eeneiige tweelingzus Lee. Dat is gelukt: ze werkt als stuntvrouw in LA - roekeloos, snel en ongebonden, precies zoals ze het wil. De stunt van haar leven van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James. Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze opgroeide met haar eeneiige tweelingzus Lee. Dat is gelukt: ze werkt als stuntvrouw in LA - roekeloos, snel en ongebonden, […] 'De stunt van haar leven' van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James.Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze opgroeide met haar eeneiige tweelingzus Lee. Dat is gelukt: ze werkt als stuntvrouw in LA - roekeloos, snel en ongebonden, precies zoals ze het wil. 5-dec-2018 - De stunt van haar leven van Julie Cohen | Boek en recensies | Hebban.nl 15-jun-2017 - De stunt van haar leven - Zomerlezen 2017. 15-jun-2017 - De stunt van haar leven - Zomerlezen 2017. Denk aan je veiligheid en gezondheid. Was regelmatig je handen en blijf op voldoende afstand van anderen. Op onze informatiepagina's lees je waar je in deze periode op moet l...

INFORMATIE

AUTEUR
Julie Cohen
DIMENSIE
6,46 MB
BESTANDSNAAM
De stunt van haar leven.pdf

OMSCHRIJVING

"De stunt van haar leven' van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James.Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze opgroeide met haar eeneiige tweelingzus Lee. Dat is gelukt: ze werkt als stuntvrouw in LA – roekeloos, snel en ongebonden, precies zoals ze het wil. Maar wanneer ze door een mislukte stunt haar baan verliest moet ze noodgedwongen weer naar huis, naar Engeland. Alles is daar veranderd: haar altijd verantwoordelijke zus Lee is plotseling verdwenen en heeft hun dominante maar zieke moeder, het familiebedrijf – een ijsfabriek – en haar gevaarlijk leuke vriend achtergelaten. Het hele dorp denkt dat Liza haar zus Lee is. Kan Liza de plaats van haar brave zus innemen? Of moet ze eindelijk eens ontdekken wie ze zelf is?'Hartverscheurend grappig en het zet je aan het denken.'- The Sun

Wil je het boek lezen?De stunt van haar leven in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Julie Cohen. Lezen De stunt van haar leven Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN