De echomoorden

De echomoorden - C.J. Daugherty | Nextbestfoodprocessors.com

...an bookspotdé online boekwinkelboeken op werkdagen voor 23 ... Recensie: De Echomoorden - Chicklit ... .00 Uur besteld, morgen in huiswordt vip en bespaar tot 20% korting op boekenscherpe ... Eerste thriller van New York Times-bestsellerauteur In een keuken wordt het lichaam van een vrouw gevonden. Ze is naakt en meerdere malen met een mes gestoken. De pers over De echomoorden 'Tergend spannend en vol journalistieke authenticiteit.' Richmond Times-Dispatch 'Een aangrijpend, veelzijdig mysterie met snelle dialogen, goed uitgewerkte personages en een sexy, romantisch subplot. Dit boek smeekt om een vervolg.' De echomoorden. Leen dez ... De echomoorden door C.J. Daugherty - 9789022572481 - bij ... ... . Dit boek smeekt om een vervolg.' De echomoorden. Leen deze versie. Uitgever Dedicon, Grave Verschenen 2019 Kenmerken 1 daisy-rom (14 uur, 27 minuten) (vrouwenstem), geluid Aantekening Nederlands gesproken Integrale weergave van het boek: [Amsterdam] : Boekerij, [2018]. - 414 pagina's Vert. van de oorspr. boekuitgave The echo killing. Graag méér!' Zin Voor de lezers van Tess Gerritsen en Karen Rose In een keuken wordt het lichaam van een vrouw gevonden. Ze De echomoorden, C.J. Daugherty - Ebook - 9789402311198 | AKO boeken De echomoorden; €7,99 . ISBN 9789022586129 Uitgever Boekerij Druk vanaf 2e Verschenen 22-08-2019 Taal Nederlands Bladzijden 416 pp. Bindwijze Paperback Rubriek Literatuur. In winkelwagen ......

INFORMATIE

AUTEUR
C.J. Daugherty
DIMENSIE
9,82 MB
BESTANDSNAAM
De echomoorden.pdf

OMSCHRIJVING

Deel 1 in de Harper McClain-serie"Een loeispannende zoektocht met een onverwacht heftig eind. Graag méér!' ZinVoor de lezers van Tess Gerritsen en Karen RoseIn een keuken wordt het lichaam van een vrouw gevonden. Ze is naakt en meerdere malen met een mes gestoken. Degene die haar vindt is haar twaalfjarige dochter.Vijftien jaar later is Harper McClain een toonaangevende verslaggever in Savannah. Als ze op een plaats delict aankomt herkent ze alles wat ze ziet, want het is identiek aan de moord op haar moeder.Harper heeft altijd het gevoel gehouden dat de echte moordenaar van haar moeder nooit was gevonden. En nu lijkt het alsof ze gelijk krijgt. Er zijn geen vingerafdrukken. Geen voetafdrukken. Geen DNA-spoor. Toch is Harper vastbesloten om de moordenaar te vinden. Gaat het haar na al die jaren lukken?De pers over De echomoorden"Tergend spannend en vol journalistieke authenticiteit.' Richmond Times-Dispatc**h"Een aangrijpend, veelzijdig mysterie met snelle dialogen, goed uitgewerkte personages en een sexy, romantisch subplot. Dit boek smeekt om een vervolg.' Publishers Weekly"Deze thriller heeft alles wat je van een goede crime story verwacht: een memorabel hoofdpersonage, een interessant uitgangspunt en een bloedstollend mysterie.' Libelle

Wil je het boek lezen?De echomoorden in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur C.J. Daugherty. Lezen De echomoorden Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN