Het zusje

Het zusje - Louise Jensen | Nextbestfoodprocessors.com

...09:00 - 23:00 uur In het prachtige pand van ons Zusje in Sint-Oedenrode beleef je een gezellige avond met avondvullend tapas eten voor 31,80 ... Tekstbureau Het Zusje - Schrijft ... ... . Bel snel en reserveer! 0900 ZUSJE (0900-98753) (20 cent per gesprek) Lokaal nummer: 0413-477778. 't Zusje is voortdurend op zoek naar enthousiaste en ambitieuze franchisenemers die mét ons het Zusje-concept verder willen uitdragen. Geschreven bij Het zusje. Op de allerlaatste pagina van haar thrillerdebuut, Het zusje, heeft de Engelse auteur Louise Jensen voor al haar lezers een brief achtergelaten. En nee Louise, het is zeker niet gênant aan je lezers te vragen om een recensie te schrijven. Dubbel genieten van een avondje tapas eten ... 't Zusje Sint Oedenrode | Bourgondisch genieten Zusje Sint ... ... . En nee Louise, het is zeker niet gênant aan je lezers te vragen om een recensie te schrijven. Dubbel genieten van een avondje tapas eten bij 't Zusje! In deze tijd van smartphones zijn veel mensen druk en snel afgeleid. Daarom willen wij van 't Zusje dat jij bij ons optimaal geniet van je gezelschap en het samen dineren. Om dit extra leuk te maken, gebruik je onze app. Deutsch: Schwester | Bekijk of het der of die Schwester is. Français: la soeur | Bekijk of het Le o La ...

INFORMATIE

AUTEUR
Louise Jensen
DIMENSIE
12,55 MB
BESTANDSNAAM
Het zusje.pdf

OMSCHRIJVING

'Ik heb iets vreselijks gedaan, Grace. Ik hoop dat je me kunt vergeven.'Grace is de dood van haar beste vriendin Charlie nooit te boven gekomen. Ze wordt achtervolgd door haar laatste woorden. Op zoek naar antwoorden opent ze een doos met persoonlijke aandenkens en brieven van Charlie. Daarna realiseert ze zich dat ze eigenlijk maar heel weinig wist van haar hartsvriendin.Wanneer Grace op zoek gaat naar Charlies vader, komt ze in contact met Anna, die claimt het zusje van Charlie te zijn. Voor Grace voelt het algauw alsof Anna familie is, en door haar komst is het verlies van Charlie iets draaglijker.Maar iets klopt er niet...Voor de lezers van Paula Hawkins en Liane Moriarty

Wil je het boek lezen?Het zusje in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Louise Jensen. Lezen Het zusje Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN